Glazen Huis 2025 zet ONC Parkdreef in beweging voor War Child

Glazen Huis 2025 zet ONC Parkdreef in beweging voor War Child

Het ONC Parkdreef organiseert dit jaar opnieuw een Glazen Huis. Van 15 tot en met 18 december zamelen leerlingen geld in voor War Child. De school maakt er een creatieve en sfeervolle kerstweek van met muziek, workshops, kunst en activiteiten waaraan iedereen eenvoudig kan meedoen. War Child is gekozen als het goede doel van deze editie. De organisatie helpt kinderen in conflictgebieden met onderwijs, bescherming en mentale steun. De school wil een zo hoog mogelijk bedrag ophalen en benadrukt dat iedere bijdrage telt.

Voorbereidingen in volle vaart

De opbouw van het Glazen Huis is bijna afgerond. Facilitaire collega Wally bouwt het huis zoals eerdere jaren en multimedia-instructeur Gert-Jan schilderde alvast het grote War Child-logo dat deze editie centraal staat. Ondertussen zorgt de technische ploeg met Max, Justin en Siem van Elvonc ervoor dat licht, geluid en apparatuur klaarstaan voor een volle week aan activiteiten. De aula is inmiddels omgetoverd tot een warme kerstruimte waar leerlingen, docenten en daggasten samenkomen voor optredens, workshops en momenten van ontmoeting.

Programma en creatieve week

Leerlingen kunnen de hele week binnenlopen voor spellen, silent disco, tafelvoetbal, creatieve workshops en diverse optredens. Er zijn dit jaar geen overnachtingen, maar wel daggasten die activiteiten begeleiden en samen met leerlingen werken aan een groot kunstwerk dat gedurende de week steeds verder groeit. Door de korte blokken en vrije inloop kunnen leerlingen eenvoudig aansluiten tussen lessen door en zelf kiezen hoe zij willen bijdragen aan het totaalbedrag voor War Child.

Saamhorigheid tijdens kerstweek

De Glazen Huis-week valt samen met de kerstvieringen van de school en zorgt voor een warme, verbindende sfeer in de aula. De week eindigt met de presentatie van het gezamenlijke kunstwerk en de bekendmaking van het opgehaalde bedrag. Met deze editie hoopt het ONC Parkdreef niet alleen zoveel mogelijk geld in te zamelen voor War Child, maar ook de onderlinge verbondenheid binnen de schoolgemeenschap te versterken.

Bron en foto: ONC Parkdreef

Scroll naar boven