Europatunnel drie nachten dicht voor onderhoud

De Europatunnel is in juli drie nachten afgesloten vanwege gepland onderhoud. Tijdens deze nachtafsluitingen worden onder andere draagbalken vervangen en wordt de tunnel grondig schoongemaakt. Verkeer moet in die nachten rekening houden met omleidingen en mogelijke vertraging.

De werkzaamheden vinden plaats in de nachten van 14 op 15 juli en van 15 op 16 juli, telkens van 19.00 tot 06.00 uur. Tijdens deze uren zijn verschillende delen van de tunnel afgesloten:

  • Noordzijde Europatunnel: nacht van 14 op 15 juli
  • Zuidzijde Europatunnel: nacht van 15 op 16 juli
  • Tussenstuk Europatunnel (Amerikaweg richting Europaweg): nacht van 14 op 15 juli

De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van draagbalken voor borden en verlichting, schilder- en schoonmaakwerk, controle van het asfalt, en het reinigen van goten, afwatering en pompkelders.

Bovenlangs rijden blijft mogelijk. Volgens de gemeente levert dat doorgaans geen vertraging op, tenzij de verkeerslichten tegenzitten.

 

Door Danique Mater

Afbeelding ter illustratie gemaakt met AI

Bron: Gemeente Zoetermeer

 

Scroll naar boven