15 maart 2026

FC Zoetermeer blijft na nederlaag tegen Alphia onderaan

FC Zoetermeer blijft na nederlaag tegen Alphia onderaan

Op eigen veld hebben de voetballers eft FC Zoetermeer een nederlaag geleden tegen Alphia. Het duel in de Tweede Klasse eindigde in 1-4.

De formatie van trainer Martijn de Zoete keek bij rust al tegen een achterstand aan. Alphia wist in de eerste helft twee keer toe te slaan, waardoor FC Zoetermeer met een 0-2 stand de kleedkamer opzocht. Na rust probeerden de Zoetermeerders het initiatief meer naar zich toe te trekken. Die inspanningen werden ruim een kwartier voor tijd beloond toen Djamil el Messaoudi de aansluitingstreffer maakte: 1-2. Met die treffer groeide het geloof bij de thuisploeg en ging FC Zoetermeer fanatiek op zoek naar de gelijkmaker.

In de slotfase nam de thuisploeg steeds meer risico, waardoor er achterin ruimte ontstond. Alphia profiteerde daar optimaal van en wist nog twee keer te scoren. Daarmee liep de score uiteindelijk op tot 1-4. Door de nederlaag blijft FC Zoetermeer hekkensluiter in de Tweede Klasse. De ploeg verzamelde tot nu toe twaalf punten uit zeventien wedstrijden.

FC Zoetermeer blijft na nederlaag tegen Alphia onderaan Meer lezen »

NOC Kralingen wint spannend duel van Mazzel Stars in het zaalvoetbal

NOC Kralingen wint spannend duel van Mazzel Stars in het zaalvoetbal

In de vrouwen Hoofdklasse van het zaalvoetbal hebben Mazzel Stars en NOC Kralingen vrijdag in Sporthal De Veur een gelijk opgaande wedstrijd gespeeld. Uiteindelijk trok Kralingen met 4-5 aan het langste eind.

Kralingen kwam op voorsprong na een bal die door de keeper van Mazzel Stars niet goed werd verwerkt. De thuisploeg maakte snel gelijk via Daniella Meijer, die een corner van Marit Feron binnenschoot. Toch ging Kralingen met een 1-2 voorsprong de rust in. Na rust zorgde Iris Cocx voor de snelle 2-2 na een steekbal van Jessie Rottier. Vervolgens zette Susan van den Berg Mazzel Stars op een 3-2 voorsprong, al duurde het even voordat duidelijk was dat de bal over de lijn was. Door slordig verdedigen kon Kralingen daarna uitlopen naar 3-5. In de slotfase bracht Jessie Rottier de spanning nog terug met de 4-5, maar verder kwam Mazzel Stars niet meer.

Eerder deze week was er in dezelfde vrouwen Hoofdklasse ook succes voor CVV Berkel, dat in het zaalvoetbal met maar liefst 8-1 won op bezoek bij ZVG Cagemax.

NOC Kralingen wint spannend duel van Mazzel Stars in het zaalvoetbal Meer lezen »

Scroll naar boven