Winkelcentrum Meerzicht bestaat vrijdag 4 september precies vijftig jaar. Op die dag delen de winkeliers gratis lekkernijen uit om het gouden jubileum samen met de bezoekers te vieren.
In 1976 werd het eerste overdekte winkelcentrum van Zoetermeer feestelijk geopend door wethouder Nagtegaal. Voor de jonge wijk Meerzicht betekende de komst ervan een belangrijke uitbreiding van de dagelijkse voorzieningen. Het winkelcentrum groeide al snel uit tot een plek voor boodschappen én sociale ontmoetingen. Ook na de komst van andere winkelgebieden en het Stadshart bleef Winkelcentrum Meerzicht een vertrouwd onderdeel van de wijk.
Eerst verbouwen, daarna groot feest
Het vijftigjarig bestaan wordt voorlopig kleinschalig gevierd. Het grote jubileumfeest volgt pas na de geplande modernisering van het winkelcentrum. Het inmiddels verouderde complex wordt binnenkort grondig verbouwd en aangepast aan de eisen van deze tijd. Na afronding van de werkzaamheden willen de ondernemers het gouden jubileum alsnog uitgebreid vieren. Dan staat een officiële heropening en een feest voor de hele wijk op het programma.